Джура 2019: Як це було (ФОТО)

Протягом тижня переможці районних, міських, об’єднаних територіальних громад крокували строєм, долали смугу перешкод, показували знання з першої долікарської допомоги, стріляли із пневматичної зброї.

А на завершення гри вишикувалися в урочисте козацьке коло на церемонії закриття, що відбулась 14 червня 2019 року на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» в с. Миколаївка Білгород-Дністровського району.

За результатами змагань переможцями гри у загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда Маразліївської ОТГ, друге – команда Арцизького району та третє – Тарутинського району.

Від наших отаманів Сергія Гуцалюка і Олександра Голопотелюка переможці конкурсів зі стрільби отримали пневматичні гвинтвки.

Так, найвлучнішою командою стала “Аккерманська варта” з Білгорода-Дністровського. А ось Надія Паюл з с. Абрикосового Шабської ОТГ стала абсолютним переможцем зі стрільби – 47 з 50 можливих. Тепер у дівчини буде можливість регулярно тримати себе в тонусі.

Крім того, члени команд-переможців отримали від Чорноморського гайдамацького з’єднання пам’ятні монети «100 років Акту Злуки – соборності українських земель», а керівники команд – грошове заохочення.

Городилов Олександр