Крути — бій за майбутнє

Крути — бій за майбутнє

Крути — бій за майбутнє29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.«І знов, у котрий це вже разЗійшлися ми в одній родині,Щоб пом’януть той славний час,Коли за щастя БатьківщиниСебе принесли в жертву кращі з нас…»Саме такими віршованими словами розпочався виховний захід в Одеській гімназії № 9, присвячений 100-річчю вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.Учні, вчителі, почесні гості хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут та всіх полеглих за свободу та незалежність нашої Батьківщини.Згадали у цей знаменний день і тих героїв, які відважно захищали і продовжують захищати територіальну цілісність України на її східних теренах. На заході були присутні й шановні гості, учасники АТО, боєць 59 бригади 10 батальону сержант Гуцалюк Сергій та військовий капелан Анатолій Бурназакі.«Ми закликаємо вас сьогодні згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на своїй землі», – наголосили ведучі. Тож хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять героїв, які загинули 100 років тому під Крутами і всіх українців, які віддали своє життя в різні часи, і тих, хто в теперішній час загинув заради вільної і незалежної України.

Опубліковано Одеська гімназія 9 Одеської міської ради Одеської області 31 січня 2018 р.

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
«І знов, у котрий це вже раз
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’януть той славний час,
Коли за щастя Батьківщини
Себе принесли в жертву кращі з нас…»
Саме такими віршованими словами розпочався виховний захід в Одеській гімназії № 9, присвячений 100-річчю вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.
Учні, вчителі, почесні гості хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут та всіх полеглих за свободу та незалежність нашої Батьківщини.
Згадали у цей знаменний день і тих героїв, які відважно захищали і продовжують захищати територіальну цілісність України на її східних теренах. На заході були присутні й шановні гості, учасники АТО, боєць 59 бригади 10 батальону сержант Гуцалюк Сергій та військовий капелан Анатолій Бурназакі.
«Ми закликаємо вас сьогодні згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на своїй землі», – наголосили ведучі. Тож хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять героїв, які загинули 100 років тому під Крутами і всіх українців, які віддали своє життя в різні часи, і тих, хто в теперішній час загинув заради вільної і незалежної України.

olexandr