ЛИМАНСЬКА СІЧ 2018: свято козацьких традицій (ФОТО)

З 29 по 31 травня 2018 року в селі Курісове Лиманському районі Одеської області пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). В змаганнях взяли участь 19 команд з навчальних закладів району та команда Петрівського ДАТ. Традиційно гра проводиться за сприяння районної державної адміністрації, районної ради, ГО «Ветерани АТО Лиманщини,” “Центру патріотичного виховання дітей та молоді”, “Товариства організацій учасників АТО Одещини”

Отаман “Чорноморського гайдамацького з’єднання”,- Сергій Гуцалюк мав нагоду бути  на закритті районного етапу гри “Сокіл-Джура”-Лиманська Січ-2018.

Команді переможцю Гвардійської ЗОСШ- ” Гвардійські Соколи” від нашого козацького товариства подарували з козаками ось цю книгу. Щиро вдячний всім причетним до проведення цієї необхідної справи, це є елемент оборони та безпеки нашого народу. Окрема подяка моїм бойовим побратимаи, котрі це роблять вже не перший рік. Volodimir Kalyuzhny Александр Примак Олександр Голопотелюк, непосидющій Оксана Харітонова.  Переможемо!

olexandr