Отаман відвідав Одеську 7-му гімназію

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної краіни, гордості за наших захисників сьогодні в кабінеті військової підготовки Одеської гімназіі 7 відбулася зворушлива зустріч учнів 10- М класу з нашим другом, частим гостем, Отаманом “Чорноморського гайдамацького з’єднання”, учасником бойових дій на Сході Украіни Сергієм Гуцалюком. Він розповів старшокласниками у доступній формі про військові будні своєї частини, детально описав один день з життя побратимів, про те, чим живуть наші солдати між боями, говорив про солдатську єдність і братство, про все, що хотіли почути гімназисти.

Десятикласники цікавилися також спостережною місією ОБСЄ, про продовження роботи моніторингової комісії в наступні місяці. Вся розповідь Сергія Борисовича була проникнута великою любов’ю до України, прагненням захищати кожну горстку рідної землі.

Ми дякуємо пану Сергію, що він і усі захисники нашої держави дають нам змогу по- справжньому усвідомлювати, що таке незалежність, свобода, патріотизм. Нехай Бог завжди оберігає, Вас Сергію!!!
Зустріч завершилася спільною фотографією.

автор: Valentyna Obodovska

olexandr