Продовження козацьких традицій на Лиманщині – 500 школярів посвячено в козачата!

Традиційно з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Борогодиці  лави козацької держави Лиманщини поповнились 500 маленькими козачатами. Обряд посвячення першокласників району в козачата провели отамани ГО “Чорноморське козацьке з’єднання”, учасники АТО Сергій Гуцалюк та Олександр Голопотелюк.

Районні заходи цього дня пройшли на майдані біля райдержадміністрації у Доброславі. У святкуванні взяли участь керівники району, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, представники громадських організацій козацького та ветеранського спрямування, працівники підприємств, установ та організацій району, діти та молодь.

Під час урочистої частини спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені учасники АТО, військовослужбовці та інші мешканці району, які своєю діяльністю стоять на варті України.

Хвилиною мовчання поіменно вшанували наших земляків: Колосовського Миколу, Грачова Олексія, Святковського Михайла, Ворохту Івана, Васильєва Дмитра, Клемешева Сергія, а також всіх учасників Операції об’єднаних сил, які полягли, захищаючи Україну.

В святковій програмі були також виступи творчих колективів Лиманщини, майстер-класи бойового гопака та фольклору, виставка-продаж від виробників району, а також польова кухня з кулішем, приготованим за справжнім рецептом козаків Запорізької Січі.

На знак вічної пам’яті, шани та вдячності до погруддя Тараса Шевченка та пам’ятників борцям за волю і незалежність України поклали квіти.

olexandr