Вони змінили хід історії. Героям Небесної сотні присвячується…(ВІДЕО)

У цей лютневий день учні, вчителі, адміністрація та батьки Одеської гімназії №9 згадуємо їх лицарів духу, що в наш час диктаторських режимів боролися й борються за незалежність нашої країни. Герої Небесної Сотні. Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали.

Сьогодні на нашому заході були присутні гості, учасники Революції Гідності саніструктор, учасник АТО Коваленко Олег Григорович та представники Чорноморського Гайдамацького з’єднання: сержант ЗСУ Гуцалюк Сергій Борисович, воїн 28 бригади гаубічного дивізіону Голопотелюк Олександр.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих і дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Ще довго – довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014рр. Ця подія сколихнула увесь світ, не залишила байдужою жодної душі. Дякуємо Героям Небесної сотні ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ! ЗА ТЕ ЩО НЕ пошкодували ЖИТТЯ ЗАРАДИ НАС З ВАМИ! ЗАРАДИ НАШОГО МАЙБУТНЬОГО! СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!

olexandr