Заява Чорноморського гайдамацького з’єднання щодо подій навколо кафедрального Храму Різдва Христового

Заява Чорноморського гайдамацького з’єднання щодо подій навколо кафедрального Храму Різдва Христового Одесько-Балтської єпархії на Пастера, 5

Ми, одеські гайдамаки, як і впродовж всієї своєї історії, стоїмо на варті нашої української Христової Церкви. Усіма засобами готові боронити віру Православну і нашу Церкву від ворогів як зовнішніх, так і внутрішніх.

Нажаль, купка родичів колишнього клірика цього Храму Віталія Сеника, заручившись підтримкою відомих в Одесі шахраїв і аферистів, за гроші кодеїнового наркобарона, одурманивши частину прихожан – вчинили церковний бунт.


Ми, одеські гайдамаки, разом з побратимами з інших націоналістичних і патріотичних організацій, з більшістю вірян цього Храму – стоїмо на варті як новоствореної Православної Церкви України загалом, так і Храму Різдва Христового зокрема.


Оскільки, можливості діалогу між учасниками конфлікту не вичерпані, ми – гайдамаки, поки що не будемо за прикладом Христа Спасителя нагайками гнати з Храму торгівців і аферистів, але попереджаємо, що зняти напругу можливо тільки після чину каяття Віталія Сеника перед владикою Павлом. Далі долю священика-бунтаря хай вирішує керівництво єпархії. 


Заявляємо, що Храм Різдва Христового був, є і залишиться надалі не просто маркером українського духу в Одесі, але й нашою гайдамацькою церквою. Обіцяємо одеситам, що тут не буде ані Сеника, ані московського патріархата, ані якогось там будівництва!
У Христовій Церкві з християнською любов’ю Чорноморське гайдамацьке з’єднання 

Городилов Олександр